Squirt tepalas grandinei

Squirt grandinės tepalas

 

Squirt tepalas grandinei - tai vaško ir vandens emulsija, kuri veikia ilgai ir labai efektyviai, o taip pat leidžia išlaikyti grandinę švarią ir prailgina tarnavimo laiką bei yra draugiškas aplinkai. Squirt tepalas grandinei yra išbandytas daugelio pasaulio dviračių elito atstovų ir pripažintas bene greičiausiu grandinės tepalu. Parduodamas trijų dydžių buteliukuose.

Squirt Barrier Balm

 

SQUIRT BARRIER BALM yra apsauginis balzamas, kuris suformuoja nepastebimą mikrosluoksnį ant odos. Squirt Barrier balzamas apsaugo nuo nutrynimų ir odos įtrūkimų dviračių ir kitose ištvermės sporto srityse.

Neleidžia įsigerti drėgmei, apsaugo nuo trinties ir cheminio suerzinimo, padeda išvengti įtrūkumų, apsaugo nuo grybelio bei bakterijų susidarymo ir ilgai veikia.

Squirt balzamas nuo nutrynimų
Squirt dviračio valiklis 750ml (Paruoštas naudoti)

Squirt dviračio valiklis

 

Squirt Bike Cleaner yra koncentruotas ir draugiškas aplinkai dviračio valiklis/ploviklis. Koncentratas gali būti skiedžiamas santykiu 1:25 ir yra atspari valymo priemonė. Valiklis pagamintas vandens pagrindu ir jo sudėtyje nėra jokių organinių tirpiklių.

SQUIRT sandariklis padangoms su BeadBlock®

 

Squirt Cycling Products® su pasididžiavimu pristato Squirt SEAL sandariklį padangoms su BeadBlock® granulėmis, tinkamą tiek padangoms su kamera, tiek be kameros, kuris pasižymi ypatingomis pradūrimų užsandarinimo savybėmis, ilgu veikimu ir yra nežalingas aplinkai. Kaip ir visi kiti Squirt Cycling produktai, Squirt SEAL padangų sandariklis su BeadBlock® granulėmis buvo daug kartų išbandytas lenktynėse, todėl Squirt Cycling Products® yra užtikrintas, kad šis produktas pagerins Jūsų patirtį dviračių sporte.

Squirt sandariklis padangoms 100ml
Squirt E-Bike el. dviračių grandinės vaškas

Squirt E-Bike elektrinių dviračių grandinės vaškas

 

Naujasis Squirt E-Bike grandinės vaškas yra kiek slidesnis nei įprastinis Squirt grandinės tepalas. Tai leidžia E-Bike grandinės vaškui atlaikyti dideles sukimo apkrovas ir ilgiau išlikti veiksmingam šlapiomis važiavimo sąlygomis, lyginant su kitais vaško pagrindu pagamintais lubrikantais.